Přeskočit na obsah

Účetnictví s.r.o.

Vlastníte s.r.o.? Nebo uvažujete o jeho založení?

Co pro Vás můžeme udělat?

  • Pomoc při založení s.r.o. (příprava podkladů pro notáře – sídlo společnosti, založení firemního bankovního účtu, výběr vhodných živností, založení datové schránky apod.)
  • Vedení účetnictví právnických osob
  • Zpracování přiznání k dani z přidané hodnoty (měsíční plátce i čtvrtletní plátce)
  • Evidence zakázek, tvorba reportů a účetních sestav podle charakteru činnosti a Vašich potřeb (např. sestavy neuhrazených faktur, stav majetku, výkaz zisku..)

Jak spolupráce probíhá?

1. Úvodní konzultace – ZDARMA

Abychom si mohli vytvořit představu o rozsahu naší spolupráce, potřebujeme se seznámit s Vaší činností, zajímá nás, co děláte, jaké máte plány, jaké jsou Vaše potřeby a také jakou máte představu o naší spolupráci, tedy co Vy očekáváte. Už při prvním setkání bývá jasné, zda si s klienty “sedneme” a budeme schopni společně vycházet lidsky, což považujeme za základ všeho

2. Návrh způsobu spolupráce a cenová nabídka

Po úvodní konzultaci a zjištění Vašich potřeb vypracujeme návrh naší případné spolupráce včetně cenové nabídky. Pokud cenový návrh bude odpovídat Vaší představě, přistoupíme k písemné objednávce našich služeb. Současně si domluvíme nejjednodušší způsob komunikace (telefon, mail, whatsapp..) a způsob a frekvenci předávání dokladů. To vše tak, aby byly spokojené obě strany a zbytečně jsme neztráceli příliš času.

3. Jdeme na to!

Máme domluveno, představy sjednoceny, cena dojednána, je čas začít.